Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 07-07-2022, 07:01
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 497
Domyślnie

Cytat:
Napisał marta60
Chcę kupić krzesła składane, które będę mogła używać i w domu i na ogród. Tzn docelowo miały by być ogrodowe, ale w razie konieczności rozłożenia stołu, przyjęcia gości w domu itp żeby nie było obciachu i żeby były ładne, drewniane, nie za drogie, ale nie szpecące tandetnym plastikiem czy dziadowskim metalem, dodam jeszcze, że muszą być wytrzymałe, bo ja duuuża dziewczyna jestem. Macie jakieś propozycje, doświadczenia, coś na wzór?

Polecam Ci krzesła raczej na stelażu aluminiowym - są moim zdaniem praktyczniejsze niż krzesła drewniane. Mam takie na tarasie już 3 sezon i nic się z nimi nie dzieje.

Krzesła składane drewniane też mam ale na balkonie na piętrze i na zimę składam (balkon jest zadaszony, ale mimo to nie chciałabym zostawiać ich na zimę bo ich wytrzymałość jest znacznie mniejsza od aluminium, z ktorym nic się nie dzieje). Jeszcze ich nie impregnowałam ale podejrzewam, ze za rok będę musiała to zrobić. W przypadku krzeseł ze stelażem aluminiowym, takiej konieczności nie ma.

Krzesła ogrodowe polecam przejrzeć sobie na stronie, w sklepie znajdziesz wielu dobrych producentów.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem