Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 13-07-2022, 13:29
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 497
Domyślnie

Trudno stwierdzić jak zareagują ludzie. Osobiście się zastanawiam czy nie zrobić zapasu chemii i spożywki długoterminowej, bo pieniądz traci na wartości a nie mam go tyle by w coś zainwestować... Mam możliwość magazynowania zapasów więc to ułatwia podjęcie takiej decyzji. Generalnie zawsze lubiłam mieć zapasy bo do sklepu mam trochę i nie lubię tracić czasu i np. paliwa na udanie się do sklepu po jedna rzecz. Myślę, że wielkich oszczędności nie poczynię ale zawsze będzie możliwość np wyjścia do kina czy jakiejś rozrywki. Z racji panującej sytuacji w tym roku długo się nie zastanawiałam i w końcu po tylu latach pojechałam na urlop, do tego za granicę. Nie żałuję bo nie wiem czy za rok, by mnie było stać i czy byłaby taka możliwość... Chciałam w tym roku zrobić drobny remont ale po kalkulacji uznałam, że mnie nie stać a że na głowę nie kapie to wybrał urlop... Myślę, że w dużej mierze to kwestia indywidualna..

Staram się również nie trzymać pieniędzy w gotówce, nie ma to sensu przy tak dużej inflacji. Polecam lokaty bankowe - warto jest zobaczyć sobie ofertę Getin Banku.

Dzięki temu mozna zyskać do 6,5% w skali roku.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem