Wyświetl Pojedyńczy Post
  #115317  
Nieprzeczytane 26-11-2022, 17:21
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 987
Domyślnie Witam Rodzinkę

A , z nią naszą kochaną Ninkę . Trudno , ważne że przynajmniej czytasz nasze posty,.Pogoda deszczowa była dziś, ale w plusie +5 było u mnie.,.
Ja gotowałem obiad do południa, kapustę ziemniaki i gulasz zrobiłem sobie, ale w piekarniku. Kupiłem żeberka ,łopatkę i z tego mięsa zrobiłem gulasz . Kobity jaki dobry. Takie coś zrobiłem sobie pierwsze raz w życiu. Nawet się nie spodziewałem ,że mi takie cuda wyjdą . To w piekarniku w szklanym pojemniku, tylko mięso dałem do woreczka, i 1,40 godz. Pikantne jedzonko do ziemniaków i kapusty.
A co dałem : czytajcie:
cebula, czosnek, koncentrat pomidorowy,olej, keczup pikantny,woda, mąka pszenna,jedna łyżeczka mąki ziemniaczanej,sól, słodka papryka, pieprz mielony i pikantna papryka słodka. Wszystko wymieszałem , przykryłem folią jadalną i na 3 godz w lodówce było. Potem poszło do piekarnika .
Mam jedzenie na trzy dni. Gulasz super . Nigdzie takiego jeszcze nie jadłem. Najlepiej jak sobie człowiek sam zrobi. Taki gulasz do ziemniaków , kapusty i dobry kompot , bo będzie suszyć po takim obiedzie. Kapustę dzisiaj białą gotowałem, zawsze daję goździki do niej i koncentrat pomidorowy, oraz zioła.
Pozdrawiam wszystkich tutaj.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem