Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15724  
Nieprzeczytane 26-04-2023, 14:50
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 663
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim w chłodny,wietrzny i deszczowy dzień. Niebo zasnute ciemnymi chmurami,tylko gdzieniegdzie przebija się na chwilę słońce.Pogoda nie zachęca do wyjścia z domu.
I mnie teraz dopadło przeziębienie.Wcześniej stękał mąż a teraz i mnie męczy kaszel,oczy łzawią i leci z nosa.Po raz kolejny twierdzę że po tej pandemii wszystkie choróbska dłużej trwają i się inaczej przechodzi nawet zwykłe przeziębienie. Doprawiłam się chyba na działce albo u wnuczki na urodzinach.W restauracji wewnątrz ciepło,okna pootwierane i hulał przeciąg.
Obiad jak obiad bez szału.Jak ktoś się chce przyczepić to się przyczepi.Rosół chłodny i niewyrazisty,ziemniaki wodniste,a surówki mało doprawione,kawa nie z ekspresu i obsługa powolna.Tak uważała moja siostra.Dla mnie było ok.Smakowało i podano pod nos.A co ważne że wnuczka była zadowolona i uśmiechnięta.Ci, co potwierdzili przybycie byli i nawet ciasto do domu dostałam.Rodzicom uszczuplił się budżet a wnuczce zasiliło się konto.Za rok powtórka.Wnuk we wrześniu kończy 18 lat.
To tyle o imprezie.
Trzeba się wykurować wszak majówka w przyszłym tygodniu,oby pogoda dopisała.Bo na razie ludziska powyciągali kurtki i z kapturami na głowie chodzą.Koniec kwietnia a tu taki ziąb.brrr
Dobrej pogody życzę wszystkim.
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie