Wyświetl Pojedyńczy Post
  #77  
Nieprzeczytane 09-05-2023, 10:48
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 659
Domyślnie

Dzień dobry przedpołudniem.Kawa na dzień dobry

Basia i Gienek buszowali po ulu w nocy więc chyba odsypiają.
U mnie też wczoraj po południu i wieczorem nie dało się wejść na Seniorki. Coś się zacięło.Dziś śmiga.
Jest coraz piękniej na dworze.Kwitną kasztany,upojnie pachną bzy i konwalie majowe. Matura dalej trwa, w czwartek wnuczka ma ustny j,polski , i angielski. I po ptokach.Bała się o matematykę ale poszło dobrze.Później wakacje i planowania wyjazdów.Ja też już nie mogę doczekać się wyjazdu w ukochane Tatry i piątkowego koncertu Andre Rieu w Krakowie. Z wnukiem zaplanowalismy każdy dzień pobytu.Jest i spływ Dunajcem,Morskie Oko i Czany Staw pod Rysami,Kasprowy Wierch i Dolina Gąsienicowa,Dolina Strążyska i Sarnia Skała.Po południu basen i termy dla odzyskania sił.Dobrze że jedziemy z wnukiem to pochodzę z nim bo mąż to raczej nie da rady.Będzie służył za kierowcę.Oczywiście w Boże Ciało msza i co ciekawi mnie najbardziej barwna tradycja procesji w strojach regionalnych.
Wczoraj posadziłam pomidory w namiocie i kupne sadzonki kwiatowe na rabacie.Zrobiłam oblotkę na grządkach bo już powoli pokazuje się zielsko.Pranie zrobione, wiatr je owieje,obiad ( gulasz) się gotuje,mam czas na własne przyjemności.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem