Wyświetl Pojedyńczy Post
  #247  
Nieprzeczytane 28-05-2023, 11:08
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 766
Domyślnie


Dzień dobry. Witam wszystkich w Zielone światki . Bogusia nam ładny obrazek wkleiła , umajone wieńce Zielono świąteczne na głowach Dziewczyn. Piękne tradycje. Ładnie spędziłaś czas z ze swoją mamą przez swoje dzieci obdarowana zostałaś drogimi prezentami.
Kawka dla Pszczółek już jest to nie robiłam , ale Bzu wam przynoszę do bukietów bo przekwita. Szkoda, że Maj ma się już końcowi.
Krysiu dziękuję za kawkę wczesnym rankiem wstałaś, kawki nam zaparzyłaś, pięknym wierszem witasz.
Grażynko, piękne są te tradycje Zielonych Świąt oby przekazywać te zwyczaje naszemu pokoleniu.
Gienek u nas ładnie słonko świeci podobnie jak u Ciebie .
Haniu bardzo dużo przeszłaś bardzo Ci współczuję. Człowiek silny i potrafi pokonać dużo sama się przekonałaś i wytrwałaś, tym razem też dasz radę. Pokazuj się i bądź z nami. Po długim czasie nieobecności powoli sobie przypomnisz, Basia Ci pomoże. Ja nawet nie umiałam założyć Profilu, wkleić obrazek to była magia, a teraz powoli przy pomocy Basi na wzorach przyswoiłam sobie i Ty sobie przypomnisz. Basia to cierpliwy człowiek i nie odpuści do póki nie pojmiesz. Pomogła już wielu ludziom i Tobie podpowie co i jak i wszystko sobie przypomnisz. Haniu, powodzenia.
Miłej niedzieli i świętowania Zielonych świąt. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 28-05-2023 o 11:37.
Odpowiedź z Cytowaniem