Wyświetl Pojedyńczy Post
  #585  
Nieprzeczytane 10-07-2023, 18:07
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 774
Domyślnie


Dzień dobry w nowym tygodniu. Jutro już moja córka odlatuje tydzień szybko zleciał i najgorsze są zawsze rozstania. Na lotnisko syn ją odwiezie. W domu się znowu zrobi pusto. Zosiu dawno Cię z nami nie było jeśli chodzi o mnie to ja już nie umie odpocząć od komputera. Tak samo jak Basia, gazet nie kupuję to wiadomości czytam na bieżąco w internecie z Wami się z żyłam i ciągnie mnie tu obowiązek bycia na Pszczółkach.
Z telefonu komórkowego tylko na tyle korzystam, że dzwonię, odbieram SMSy czytam, ale trudno mi odpisywać ze względu na sztywność moich stawów w Palcach. Teraz są takie funkcje w telefonach, że można pisać SMSy na swój głos, wystarczy mówić do telefonu, a on pisze SMSy Jak wymienię aparat to może na coś nowocześniejszego.
Basiu jesteś fantastycznym człowiekiem, sprawiłaś przyjemność swojej sąsiadce. Basiu Ty lubisz chodzić w kapeluszach to wiem nie każdy lubi, ale latem to zawsze osłania od słońca. Kapelusz w ciemne paski też mi się podobał. Mam taki Futerał na telefon na taśmie na szyję, syn mi kupił przez internet to bardzo wygodne dla nas starszych zawsze telefon jest pod ręką i nawet na zakupach nie trzeba go szukać w torebce.Przyjemnego poniedziałku. Pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedź z Cytowaniem