Wyświetl Pojedyńczy Post
  #879  
Nieprzeczytane 23-08-2023, 19:56
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 759
Domyślnie


Dzień dobry. Witam obecnych w naszym Ulu , powoli Pszczółki się zlatują . Witam Krysię-Krybę , która z rana nasz Ul otworzyła i przywitała nas wierszem , brakowało Krysi i jej pięknych komentarzy.
Gienek robi swoje przetwory, a niedawno był bardzo chory i powolutku jakoś się wykurowałeś. Trzeba jeszcze uważać bo kręgosłup lubi się przypominać jak się go nagnie.
Zosiu i Basi za kawkę dziękuje. Zosiu nikt tego nie lubi jak zmienia lekarza, a może się okazać, że Ci będzie pomocny i tego Ci życzę. Grażynko Twoje pomidory w takich warunkach pod Inspektem to mogą Ci rosnąć przez Jesień i zimę. Te pomidorki żółte i Bawole serca są smaczne.
Basiu ja Twoją wnusię już słuchałam wcześniej na Facebooku, ale takie krótkie filmiki, a te Twoje odsłuchałam chociaż dwa, ale te są trochę dłuższe. Ja Twoją wnuczkę słuchałam na żywo we Wrocławiu kilka razy koło Magnolii, na Pl Wolności koło Opery Wrocławskiej na Świdnickiej i na Wyspie Słodowej byliśmy na jej występach przecież zawsze chodziliśmy razem. Raz po występach zaprosiłaś mnie do Panoramy Racławickiej bo Malwina odstąpiła nam bilety, a tego się nie zapomina. Masz utalentowaną wnusię i masz się czym szczycić. Rozsądna i mądra dziewczyna. Pojedziecie na Dożynki do Strzelina we Wrześniu bo tam Malwa będzie znowu śpiewać. Ładnie śpiewa i ludzie lubią ją słuchać, ale żeby tak śpiewać to trzeba trochę popracować nad tym bo samo nic nie przychodzi.
Ja podobnie jak wszyscy robię sobie na bieżąco zapasy do słoiczków i słoik do słoiczka uzbierało się trochę w spiżarce. Miłego popołudnia. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem