Wyświetl Pojedyńczy Post
  #116544  
Nieprzeczytane 04-09-2023, 20:59
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 981
Domyślnie Witam Rodzinkę

Mój dach ,,,jest betonowy, takie było prawo budowy kiedyś. Jest na nim żużel, i płyty styropianowe obklejane dwustronnie papą. Grube są na 12 cm. dwadzieścia lat temu położyłem , papę termozgrzewalną. Dzisiaj był malowany dach, ale nie smołą , tylko na zimno 4 pojemniki poszło. Chyba mają po 20 kg 1 szt.. Nie wiem ile byda płacił, bo to bratanek załatwia. On tam pracuje,i przy każdych zakupach ma zniżkę. Oczywiście fakturę mi pokarze. Wszystko na jego nazwisko, a nazywa się tak jak ja. Potem zrobimy przelew na jego konto. Obiad zjadł u mnie, kawę też wypił ,i prawie do wieczora robił u mnie. Jeszcze po kawie wykosił mi trawę . Prawie wszystko, kosiarką spalinową. Jestem zadowolony z niego. Na koniec dałem mu 4 piwka i daję mu 300 zł za robotę , wziął tylko 100 zł , i mówi wujek starczy mi. We czwartek przyjdzie to pogadamy dopiero. Ja w tym czasie maliny zbierałem 4 kg uzbierałem i to nie wszystkie jeszcze . Wybierałem takie fajne

Jutro dokończę zbieranie na razie. Potem mam śrutowanie zboża kurkom. Śrutownik mam swój, bo sobie zrobiłem jak pracowałem na grubie, zrobiłem też wtedy bratu i ojcu bo jeszcze wtedy żył. Teraz z niego korzysta drugi brat. Wtedy 1 poszedł do Zakopanego , potem w kieleckie. i na Kraków.

Dobrej nocy . IZA po tabletce dopiero było mi dobrze za godzinę do samego wieczora . Teraz też dobrze się czuję. PA dziołchy do jutra.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem