Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1005  
Nieprzeczytane 06-09-2023, 11:32
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 765
Domyślnie


Dzień dobry. Witam Basię, Grażynkę, Krysię , Gienka i Zosie.
Dziękuję za śniadanie i wspólnie wypitą kawę. Krysiu zawsze rano dziękuję za to, że się obudziłam, a wieczorem, że przetrwałam szczęśliwie ten dzień. U mnie zapowiada się pogodnie. Rano poszłam na zakupy kupiłam ładne pomidory Malinówki. Teraz jest okres zbiorów, Gienek pisze że pomidory będą się już kończyć. Grażynko jak dobrze zrozumiałam to Twój mąż ma jakieś dolegliwości gastryczne.
To bardzo dobrze, że poddał się i przechodzi Kliniczne eksperymentalne badania chwała mu za to bo pomaga tymi badaniami innym i przy okazji może dużo pomoc sobie. W przypadku Zosi to powinnaś odstawić natychmiast ten lek jak miałaś po zażyciu leku takie zdarzenie mogłaś doznać wstrząsu. Na szczęście nic się nie stało. Zosiu zmień Kardiologa jak nie możesz się przekonać do tego. Tak miałam często, wykupiłam leki a jak byłam w Szpitalu zmienili mi na inne, albo nie mogłam ich brać bo miałam uczulenie i wysypkę. Trafić na dobrego lekarza który postawi trafną diagnozę to wielkie szczęście.
Jeśli chodzi o ten wątkowy numer jak dobrze rozumie to Basia miała na myśli, że ona zamykała stronę wątku tysięcznym numerem. Na nią trafił ten tysięczny numer- #1000 . Tak sobie myślę czemu Grażynka gratuluje Basi setki i nie mogłam zrozumieć o co tu chodzi,czy coś pominęłam, przeczytałam jeszcze raz i teraz rozumie. Grażynka dzisiaj zaczęła już pisać- #1001, Gienek - #1002, Krysia -#1003, Zosia- #1004 i ja piszę- # 1005. Tu gdzie piszemy w tabeli po prawej stronie na górze jest ten numer postu. Teraz rozumie. Niedawno zaczynaliśmy poprawny tytuł wątku od pierwszego postu, a już jest ponad tysiąc postów. To się chwali wszystkim Pszczółkom. Muszę teraz pomyśleć co zrobić na obiad. Bedzie zupa kalafiorowa i jak mąż utrze ziemniaki to zrobię parę placków ziemniaczanych dawno nie było. Miłego dnia. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 06-09-2023 o 11:41.
Odpowiedź z Cytowaniem