Wyświetl Pojedyńczy Post
  #116556  
Nieprzeczytane 06-09-2023, 18:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 952
Domyślnie

Dobry wieczór...
Plan na dziś wykonałam - jestem zadowolona.
Ninko....jaka strata...aż przykro czytać. Nie wiesz, gdzie Ci wypadły - czy w sklepie czy na ulicy? Ale pewnie jak ktoś znalazł, to już nie odda. Szkoda. Jeśli mogłabym jakoś pomóc, to pisz...może Ci podeślę parę groszy.
Ninko...w zależności od dnia budzę się około 5-tej, a wstaję po 6-tej. Lubię rozpocząć dzień bardzo wcześnie, gdy robi się jasno. Jesienią, zimą, czy wczesną wiosną będę wylegiwać się w łóżku trochę dłużej.
Zosieńko...chętnie dostosuję się do Twojej prośby, ale nie piszesz, co mam zmienić, a sama nie łapię o co chodzi. Czy mam zmienić wielkość liter, czy kolor, czy pisać dosadniej???
Czy ktoś jeszcze ma kłopoty z odczytaniem...piszcie szczerze o co chodzi, postaram się poprawić.
Gienku..pewnie przez tę swoją chorobę nie byłeś dawno na cmentarzu, więc trzeba zrobić porządki....to się chwali. Dobrze, że masz uczynnego sąsiada i zawiezie Cię na miejsce.
Też często zajadam płatki owsiane z suszonymi owocami i bananem, tylko, że nie na mleku, a z jogurtem...przygotowuję rano, a zjadam - gdy płatki zmiękną - na kolację ok. 17-tej.
Miłego wieczoru i przespanej nocki....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem