Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1017  
Nieprzeczytane 07-09-2023, 15:07
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 762
Domyślnie


Dzień dobry w Czwartek, witam nasze roześmiane Pszczółki i Gucia. Od rana tak tu przyjemnie, wesoło, czuć z młynka zapach kawy. Krysia w młynku kręci, kawka zaparzona z gofrem czeka, aż zapach unosi się z daleka. Grażynka z Tygielka polewa. Pszczółki dzisiaj wszystkie zaczęły rymować łącznie ze mną coś w tym jest. Udzieliło nam się to od Basi.
Znowu ten czwartkowy dzień to jakiś zmyłkowy czy coś w tym się kryje i muszę odgadywać?. Ja się dzisiaj wybierałam do lekarza, a mąż mi mówi, że dopiero mam wizytę w czwartek za tydzień to dobrze, że mi podpowiedział bo bym się na darmo wybrała. Każdemu się może pomerdać jak pisze Grażynka i Zosia. To dobrze, że dzień się zaczął na wesoło. Krysiu jak miałam działkę i swoje pomidory to robiłam sałatkę z zielonych pomidorów moje dzieci ją lubiły do drugich dań, ale też podawałam na stół jako zakąskę do wódki bardzo Panowie ją lubili. Teraz mogę tylko kupić gotową w sklepie. Grażynka ma ładne pomidorki w tym roku nie można narzekać bo jest dużo pomidorów, a te z działki Gienka -"Bawole serca"czy z działki Grażynki i Zosi to pomidorki mają inny smak, czuć ich zapachem wiązki z łodygi. Mam blisko Targ i mam wybór teraz można kupić co się chce, ale przynieść ze swojego ogrodu to jest ta satysfakcja, że sam sobie człowiek je uprawiał. Miłego Czwartku. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem