Wyświetl Pojedyńczy Post
  #50241  
Nieprzeczytane 19-09-2023, 14:14
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 812
Domyślnie

Izo - powodzenia .
Też kiedyś korzystałam z takiej formy - mieszkałam prywatnie a na zabiegi chodziłam do Domu zdrojowego , tak byłam raz w Horyńcu.Teraz jestem wygodna i oczekuję trochę luksusu o tej porze roku.
Iza - jeszcze jest telefon - zadzwoń , to odbierajaca telefon przekaże wszystko.

Wybierałam się do miasta , a tu się rozpadało.Wcześniej nie moglam , bo koleżanka zajęła mi czas dopołudniowy.A tu mus wyjść do sklepu.Wczoraj bylo pieknie , aż za ciepło a dziś ponuro , chlodno , do tego sie rozpadało.

Gratko , Bogusiu - widocznie Was za malo boli , ze rzucacie się tak pazernie na robotę.Ja gdybym chciała to nie dałabym rady.Blokada w kregosłupie i " d. zimna."
Bogusiu - ja tej nalewki na włosy nie robiłam , ale uznałam , ze jest to do zrobienia .Może kiedyś mi się zechce , tylko z tym chceniem bywa różnie.Czasem robię swoją dawną , bo mam jeszcze produkty, ale jak się skończa to nie jestem pewna , ze znów zacznę.Z wypadaniem nie jest źle więc lenistwo zwycięża .

Co się dzieje z Kobrą ?nie daje znaku życia i to mnie niepokoi.Chyba nie porzuciłaby nas tak bez słowa ?

Tarninka - też sie nie narzuca, ale czasem choć obrazkiem zaznaczy swoją obecność.

Do ...następnego wejścia.Miejcie się dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem