Wyświetl Pojedyńczy Post
  #202904  
Nieprzeczytane 20-10-2023, 07:09
wietrzyk's Avatar
wietrzyk wietrzyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Dolny Sląsk
Posty: 4 325
Domyślnie

dzień dobry..za oknem ciemno i zimno...jesień dobrze,ze jeszcze zielono...

Małgosiu przepiękny jest Twój wiersz...

Aniu
ja od tych czopków zaczynałam..ale nie bardzo pomogły..choć kiedyś je brałam i zadziałały...dlatego od nich zaczęłam.

Daniusiu ja już w ub. tygodniu porobiłam takie porządki ale buty jeszcze zostały bo nie mam tyle kartoników a butów sporo..

Musze się zabrać za karteczki świąteczne ale przy Pocieszcze bardzo jest to niemożliwe..

Grażynko...ja nie mówię o lekceważenie..ale gadanina nic nie zmieni .Najbardziej nie rozumiem,że ludzie olali referendum...To przecież ogromny przywilej decydowania co się w naszym kraju moze dziać a co nie..
Nie ważne kto rządzi...ale trzeba umieć rozgraniczyć pewne sprawy... jeśli nie chcemy podniesienia wieku emerytalnego, to trzeba było się w tej kwestii wypowiedzieć..na tak albo na nie...
czy wpuszczenia uchodźców...wyprzedaży majątku...wszystko to jest istotne...nie ważne kto przy korycie...wola społeczeństwa jest najważniejsza i wiążąca....Przecież referendum to nie wybory...a jest wiążące przy wprowadzania pewnych ustaw. Teraz wszystko będzie zależeć o rządzących a nie od nas. Nieważne kto bedzie rzadził..teraz coraz cześciej słysze że ludzie dopiero zrozumieli czym jest referendum.


Zycze dobrego dnia..
Odpowiedź z Cytowaniem