Wyświetl Pojedyńczy Post
  #202910  
Nieprzeczytane 20-10-2023, 15:00
wietrzyk's Avatar
wietrzyk wietrzyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Dolny Sląsk
Posty: 4 325
Domyślnie

witam przy popołudniowej kawusi, którą Irenka tak pięknie zapodała.Co prwda ze słodkościami sie nie rozrzuciła..ale trudno...

U mnie jest ciepło tylko raz mży raz popaduje...Byłam na zastrzyku i teraz już będę odpoczywać.

Ja za Danusią rano zrobiłam sprzątanie kuchni.. na siedząco wymyłam szafki w szafkach, kuchenkę..Potem chciałam przesadzić dwa kwiatki..Dopiero się zaczęło..wszystko było w łapkach Pocieszki..złapała trawkę i po całym mieszkaniu..wskoczyła do worka z ziemią..no..bajzel taki zrobiła że z trudem uprzątnęłam ale wywaliłam ją na balkon na ten czas...

tak, że widzisz Danusiu ona całkiem już się zadomowiła

Aniu no to się zgadzamy co do "Zanchora"...ja tez z trudem wysiedziałam...jestem zawiedziona ... w przeciwieństwie do" Chłopów " , który mnie zachwycił .
Jak byłam na zastrzyku to poprosiłam żeby mi lekarka wypisała Diclac bo przecież coś domu musi być jakby co...

Mireczko..bardzo Ci wspólczuję.. ja najlepiej się czuję jak siedzę.. najgorzej jak leżę..ale bądźmy dobrej myśli..

Grażynko
ja tez sobie z tymi wynalazkami elektronicznymi nie radzę..nawet mObywatela nie potrafię założyć..



Odpowiedź z Cytowaniem