Wyświetl Pojedyńczy Post
  #202919  
Nieprzeczytane 21-10-2023, 16:53
wietrzyk's Avatar
wietrzyk wietrzyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Dolny Sląsk
Posty: 4 325
Domyślnie

Byłam troszkę na spacerku bo pogoda piękna...ciekawe jaka będzie na 1 listopada...

Grażynko ja prędzej spadłabym z tego hamaka niż weszła..

Irenko
Tobie dobrze ja wczoraj sama pichciłam bigos..

Mireczko do mnie na działkę kiedyś przytupał jeżyk ..śliczny był...zawsze mam liście przy kompostowniku bo wiem ze one tam się skrywają.

Cytat:
napisał ramzes101
Nie chodzi nawet o kłótnie, ale taki infantylny wpis Ali - wietrzyka może przyprawić o ból głowy. A różnych bóli mam trochę bez tego.

Pokaż paluszkiem kto się kłóci? Uważam ze nasze wymiany zdań są bardzo grzeczne..Mam prawo do swojego zdania..Odpowiedziałam tylko Mirelce..i nie jest to żadna polityka tylko wymiana poglądów na pewne sprawy. jeśli komuś nie odpowiada moze to po prostu napisać..Moze mnie też nie czytać. To tylko Forum..wirtualne spotkania z ludźmi o bardzo rożnych charakterach .Staram się pisać..urozmaicić.czasem jestem tak zabiegana że nie mam czasu otworzyć komputera ale .nie wyobrażam sobie napisać komukolwiek, że jest zarozumiały..głupi, czy infantylny...nawet jeśli mi się nie podoba jego wpis...pisze o tym albo wcale nie komentuję..
no ale jeśli kogoś kto raz na miesiąc wpisze kilka zdań boli głowa i ma złe samopoczucie po przeczytaniu mojego wpisu co wyraźnie mi wytyka to jest to mój ostatni tutaj wpis..w żadnym wypadku nie chcę i nie będę nikogo narażać na zdrowotne niedyspozycje. Jestem jaka jestem...moze i nie dorosłam do Twojego poziomu.. szarpać się z nikim nie zamierzam...najnormalniej jest mi przykro...

dziewczyny serdecznie pozdrawiam... spędziłam z Wami kawałek czasu...powędrowałam..pomalowałam...i nawet pochorowałam...Wszystkiego dobrego...

.

Odpowiedź z Cytowaniem