Wyświetl Pojedyńczy Post
  #847  
Nieprzeczytane 05-11-2023, 07:28
Martyna321's Avatar
Martyna321 Martyna321 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: Sosnowiec, Zagłębie
Posty: 7 593
Domyślnie

Witam !
Białoruś i Ukraina



Białoruś i Ukraina ... wybrały różne drogi ... tę drogę białoruską zwyczajowo potępiamy, tę drogę ukraińską zazwyczaj chwalimy ... Ukraina ma najwięcej na świecie czarnoziem i rudę w ziemi, a Białoruś biedna, kraj ziemniaka ... ale jak radziły sobie gospodarki obu państw po przemianach ... i która z tych gospodarek ma przed sobą dobre perspektywy?
https://www.youtube.com/watch?v=rKn9uPmC_lk&t=1203s



Nazywam się Zbigniew Dylewski i jestem autorem kanału YouTube, doktorem ekonomii, wykładowcą akademickim i aktywnym przedsiębiorcą. Lubię rozprawiać o pieniądzu, a szerzej - o sprawach gospodarczych opartych na pieniądzu.
Na moim kanale pokazuję gospodarki różnych krajów, wyjaśniam funkcjonowanie współczesnego pieniądza, prezentuję mechanizmy działania gospodarki samorządu terytorialnego. Bo to co dotyczy pieniądza publicznego musi być dla wszystkich zrozumiałe.
Wszystkie wykłady to moja praca, moja praca w ustalaniu ekonomicznej prawdy. Moje wykłady spełnią zadanie, jeśli skłonią do refleksji. Nie oczekuję, żeby podzielać moje zdanie, ale chcę skłonić Was do refleksji.
Dlaczego Zachód jest bogaty? Bo publiczna gospodarka i publiczne pieniądze są przedmiotem codziennych rozmów. Gospodarka i publiczny pieniądz należą do nas, mieszkańców i obywateli Polski. Kontrolujmy, rozmawiajmy oraz dyskutujmy o gospodarce i publicznych pieniądzach.

Pozdrawiam
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem