Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51207  
Nieprzeczytane 04-01-2024, 08:20
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 975
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim....
Kobra...dzięki za zainteresowanie...u medyka nie było źle, tylko godzinę po powrocie dostałam dreszczy...byłam rozpalona i zaczęłam kichać. Z godziny na godzinę coraz gorzej się czułam - gorączka wzrosła a dreszcze nie ustępowały mimo, iż nałożyłam parę fraków na siebie. O godz. 17-tej byłam już w łóżku, przykryta 2 kołdrami. Noc też była nieciekawa - przysnęłam może na godzinę - nad ranem. Ale wypociłam się, dreszcze i bóle ustąpiły...można żyć. Ciężko, bo ciężko, ale forma wraca.
Gratko...chyba za ambitne są te pozycje jak dla mnie. Może kiedyś by mnie zainteresowały...teraz preferuję lekturę lekką - łatwą i przyjemną. Jednak ciekawa jestem Twojej opinii - jak przeczytasz, podziel się nią z nami.
Też od świąt leniuchuję...coś tam popchnę w domu, załatwię najpilniejsze sprawy a potem luz blues...
Lulka...dzięki za Chmielarza...też poszukam u siebie.
Bogda...u mnie też tak jakby więcej ptaszków do wykarmienia...może dlatego, że kryją się w przydomowym lesie, a może zwiedziały się, że stołówka zawsze pełna.
Kama...a może to coś z komputerem się dzieje, skoro książki czytasz normalnie. Jak sobie przypominam już kiedyś pisałaś o takim problemie, że literki Ci falują. Może ktoś postronny zerknąłby na ekran i powiedział jak widzi.
Miłego dnia wszystkim...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem