Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51588  
Nieprzeczytane 19-02-2024, 22:31
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 366
Domyślnie

Dobry wieczór.
Cytat:
Bogda...dobrze, że udało Ci się załatwić tak od ręki wizytę u rodzinnego. Jesteś już pewna, że to nie zapalenie, że oskrzela i płuca są czyste.
Izo, też się cieszę.
Dr stwierdziła, że to alergia polekowa, gastrolog przepisał mi jakieś silne leki, co mojemu organizmowi się bardzo nie spodobało.
Po prochu jest trochę lepiej.
Leki drogie i pieniądze wyrzucone, muszę je odstawić, a może w ogóle były niepotrzebne.
Ja cały dzień się przeobijałam, a Ty robotę popchnęłaś do przodu.
Cytat:
Ostatnią noc miałam łamaną, od północy do 3 czytałam książkę, obudziłam się po szóstej
i postanowiłam bez pośpiechu wstawać, zrobić dokładną poranną toaletę,
rankiem odwiedzić sklepy i zdążyć na 9 rano na malunki.
Gratko, to miałaś długi dzień.
Gratko, może nie w każdej B rzucili ciemierniki, jutro już na pewno nie pójdę sprawdzić, tego co mam dostałam kiedyś od sąsiadki, obok malutki rośnie, tylko je muszę przesadzić w inne miejsce.
Cytat:
Młodzian się poddał i oświadczył że w poniedziałek zawita u mnie serwisant.No to na koniec dobiłam ..panie Mikołaju ponieważ na wstępie firma uprzedza że nagrywa w takim razie ja też informuję że nagrałam rozmowę i bardzo proszę o odnotowanie jaką prędkość netu mam i kiedy zgłaszam.
Wnuk patrzał na mnie z rozdziawioną paszczą i wykrztusił ,,no no babcia ..
Kobro, to pięknie się po nich przejechałaś.
Nie dziwię się reakcji wnuka.
Pewnie u mnie by tak trzeba zrobić, mam niby światłowód, a co rusz mnie wywala i pisze, że jestem w trybie online i też zwalają na router.
Tylko, że internet jest na zięcia, to on by musiał gadać, muszę go zmobilizować.
Cytat:
Bogda u nas białych ciemierników w Biedrze zatrzęsienie ale ja szukam bordowego!!
No popatrz, a moją pominęli
Jednak białe są najładniejsze, bordowe słabo widać.
Wężykiem się nie przejmuj, mi też czasem podkreśla.

Dobrej nocki Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem