Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51593  
Nieprzeczytane 20-02-2024, 16:22
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 811
Domyślnie Witam

Nie wiem o czym pisać - bo nic ważnego do przekazania nie mam.
Żle znoszę brak słońca , ponuro , niemiło i nie chce mi się gadać.Przytłacza mnie sytuacja w moim kraju , bo nie da się odciąć od tego.Cisza w domu więc włączam radio , zeby poczuć że żyję w jakimś świecie , a nie w grobie.Włączę komp.i zalew wszystkiego co możliwe.Paleta " kwadracików " z ofertami.Mogę się modlić , mogę korzystać z kulinariów, jak wyzbyć się plam np. na rękach,co zastosować żeby włosy stały się bujne w kilka chwil itd itp...Na sercu leży mi szkoła , bo jest mi bardzo bliska i ciekawa jestem czego będa się teraz uczyć moje prawnuki.Popadam chyba w jakieś uzależnienia od bieżących spraw .
Jak zawita wiosna i zacznę więcej wychodzić to może wyzbędę się nawyków śledzenia " co w trawie piszczy ".....
Jakieś skrzywienie zawodowe czy co ?
Macie na to jakąś radę ?...

Mam głupi nawyk - jeżeli coś zacznę , muszę skończyc.Choć nie podoba mi się jakaś ksiazka nie umiem jej odlożyc , ale choćby przerzucając karty muszę dotrzeć do końca..To samo - jeżeli zacznę słuchać np.jakiegoś wywiadu to też do końca.Ten dzisiejszy nawet mnie zainteresował choć reklamy co kilka minut były denerwujące. Dotyczył bliskiego mi zagadnienia dlatego poświęciłam ten długi czas.Zresztą zawsze interesowały mnie poglądy różnych ludzi w dyskusjach na różne tematy , bo mogę je skonfrontować z moim zdaniem .

No to Was wynudziłam innym tematem .Bo tak to o zdrowiu , gotowaniu czy innymi prozaicznymi czynnościami.Taki mam dziś nastrój .Nie jestem z niego zadowolona , ale czasem tak mam.Liczę na zrozumienie .

Bądżcie w zdrowiu i dobrym nastroju.Mnie jeszcze męczy kaszel choć w rzadkich już odstępach .
Odpowiedź z Cytowaniem