Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118043  
Nieprzeczytane 06-03-2024, 08:50
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 956
Domyślnie

Dzień dobry....
Witaj Ninko...jak widzę, postanowiłaś odwiedzać nas rankiem, co bardzo cieszy widząc Twój post.
Ninko...nie martw się...zapalenie oskrzeli zostało wychwycone dość szybko, wdrożone jest leczenie, mam zakaz wychodzenia i zalecenie odpoczynku, więc raczej nie ma możliwości aby opadło na płuca. Stosuję się do zaleceń więc ma być dobrze.
Danusiu...osłonę oczywiście biorę, a antybiotyk, (obok tabletek Naproxen) ma pomóc też na bark, ale z nim, to nie taka prosta sprawa...opuchlizna i ból ponoć utrzymywać się będą przez dłuższy czas, nawet do 2 - 3 miesięcy, co zapowiedział lekarz. Dodatkowo mogą wspomóc maści lub plastry lecznicze.
Viko...fajne dowcipy o teściowych...zawsze śmieszą, bo to wieczny temat rozmów.
Zosiu...cieszę się, że impreza udana i że podzieliłaś się z nami relacją. Pewnie to Ty będziesz prowadziła kronikę klubową jak do tej pory - myślę, że to Tobie zaproponowała szefowa. Pomyślności. Za dobranockę wielkie dzięki.
Gienku...nie dawałam nigdy papryki do krupniku...wędzone kości lub żeberka, suszone grzybki, warzywa - marchewkę, pietruszkę, kawałek selera i pora, ale nigdy paprykę...muszę spróbować. Na kawę tylko rano...
Miłego dnia....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem