Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118051  
Nieprzeczytane 06-03-2024, 18:58
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 958
Domyślnie

Dobry wieczór...
Leżałam...czytałam...drzemałam...gadałam przez telefon i tak minął dzień. Nie lubię być przykuta do łóżka, ale nie mam wyjścia. Mam nadzieję, że choróbsko odpuści...narazie jestem jeszcze słaba.
Ninko...staram się, aby był miły nastrój na wątku. Wszystkim nam brakuje dobrej duszy i trzeba się wzajemnie wspierać. Dobrze nam tu, na wątku i niech tak zostanie.
Zosiu...to będziecie siały, a potem rozsadzały sadzonki...miłej pracy. Pamiętam jak pokazywałaś szklarnię, którą pobudowałyście...fajna była...roślinki będą się tam dobrze czuć.
Viko...Ninka dobrze radzi...weź maseczkę, odwiedź na chwilę sąsiadkę, jeśli mieszka obok, daj jej wyraźny znak, że jesteś chora a napewno się nie obrazi. A przy okazji Tobie zdrowia życzę....nie zaraziłam Cię przez komputer....
Wklejka fajna, tylko jak to wziąć do siebie i zastosować, kiedy choroby i samotność dokucza.
Gienku...nie zgodzę się z Tobą, że grzybki nie dają aromatu...daję nie jeden, dwa ale osiem, dziesięć, kruszę i bardzo ładnie pachnie. Ale każdy ma inny smak - co pasuje mnie, nie musi pasować Tobie. Ale z papryką spróbuję, aby się przekonać, czy będzie mi smakować. Zrobię w przyszłym tygodniu jak wyzdrowieję i pójdę do sklepu na zakupy, bo papryki aktualnie nie mam.
Miłego wieczoru. Dobranoc....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem