Wyświetl Pojedyńczy Post
  #163622  
Nieprzeczytane 17-03-2024, 09:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

A mnie się to podoba...tu męczą skorupiaka na sali przesłuchań. Ten się wije i skręca, płyta z pamięcią się zacina, a tu wychodzi jakiś kibol pt JAKI cały na biało i napiernicza w PiSuarię bez znieczulenia. Po równo w Skorupiaka Morawieckiego Dudę i PiSuarię po całości..
Cytat:
W Zjednoczonej Prawicy doszło do ostrego spięcia. Patryk Jaki wysunął poważne oskarżenia pod adresem Mateusza Morawieckiego i Andrzeja Dudy. – Ktoś te wszystkie dziadostwa w UE podpisywał, ktoś za to wszystko odpowiada – wskazywał.

Według eurodeputowanego, należy wyciągnąć wnioski i zrobić wszystko, aby osoby, które za to odpowiadają już nigdy nie miały na te sprawy wpływu.

Ktoś te wszystkie dziadostwa w UE podpisywał, ktoś za to wszystko odpowiada. [...] to nie jest tak, że u nas nie ma ludzi odpowiedzialnych. Ja to mówiłem wprost i powiem jeszcze raz: jeżeli będzie jeszcze Morawiecki premierem, to ja państwu żadnej gwarancji nie daje, że nie będzie tak samo – oświadczył.

"Co do odpowiedzialności za kampanię przypominam, że jej twarzą był MM. Z. Ziobro był Waszą decyzją marginalizowany – nie wystąpił nawet na kluczowych konwencjach. Więc nie radzę zwalać na nikogo innego" – napisał.

Kończąc polityk zwrócił się do kolegów z obozu prawicy: "Nauczcie się już raz na zawsze. Jesteśmy jako SP odrębną partią, która nie będzie brała odpowiedzialności za te złe decyzje, które pomogły Tuskowi dojść do władzy.

s://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/awantura-w-zjednoczonej-prawicy-jaki-oskarża-dudę-i-morawieckiego/ar-BB1k0WAt?ocid=msedgntp&pc=ENTPHB&cvid=9e95ae5f61684309
Odpowiedź z Cytowaniem