Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2555  
Nieprzeczytane 22-03-2024, 06:15
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 909
Domyślnie


___
Witam wiosennie wczesnym rankiem i jak się obudzicie
czekam na Was ze śniadankiem i kawką. Na dworze widzę już się rozwidniło
i dzień zapowiada się być pogodnym, od razu humor dopisuje, a kto z dobrym
humorem wstaje , wszystko mu się przez cały dzień udaje. Życzę Wam miłego
przebudzenia w dobrym humorze, ładnej pogody na dworze i udanego ,
szczęśliwego dnia. Pozdrawiam kawkę dla Was zostawiam.

_________



Data 22.03.-2024r. Strona 141. # 2822
Marzec - 2024r.





Witam wiosennie wszystkich tu obecnych i nieobecnych . Dziękuję Wam za kawkę dostawiam swoją , dosiadam do Was i teraz odpoczywam . Z rana pozmywałam podłogi , poodkurzałam , obiadek zjedzony. Na dworze nie za bardzo ciekawa pogoda bo zachmurzone i chłodno wieje porywisty wiatr ma się na opady. Wcześniej sypnęło płatkami śniegu , ale na krótko. Gienek nie tylko okna ma umyte , ale i nowe firany ma zakupione. Kochane Pszczółki uważajcie na siebie by nie złapać wirusa, atakuje drogi oddechowe , krąży jakiś wirus podobny do Grypy. Skopiowałam treść z internetu przeczytajcie;-
Cytat:
Cytuje Basia ;- W początkowym okresie krztusiec (dawna potoczna nazwa – koklusz) może dawać objawy podobne do wirusowych zakażeń górnych dróg oddechowych, np. grypy. Jeżeli nie występują typowe napady kaszlu, zakończone „zanoszeniem się” i głębokim wydechem ze świstem lub wymiotami, to zwykle, głównie u osób dorosłych, nie podejrzewa się krztuśca.
Wczoraj w telewizji też ostrzegali przed tym wirusem , przychodzi niewinnie, a może doprowadzić nawet do śmierci. Ale nie będę Was straszyć tylko dbajcie o siebie , żeby się teraz nie nie przeziębić. Milutkiego popołudnia z miłymi pozdrowieniami.




Data 23.03.-2024r. Strona 142. # 2839
Marzec - 2024r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 23-03-2024 o 14:47.
Odpowiedź z Cytowaniem