Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51934  
Nieprzeczytane 24-03-2024, 20:31
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 331
Domyślnie

Dobry wieczór.
Cytat:
Dziś miałam dzień lenia...prawie cały - poza oczywiście szybkim przygotowaniem obiadu - okupowałam łóżko...leżałam...drzemałam...spałam...i wcale nie czuję się odprężona, zdrowa i silna. Do bólu pleców i kręgosłupa doszedł ból wnętrzności - pewnie silne przeciwbólowe spowodowały takie sensacje.
Izo ja dziś też podobnie jak Ty, nie skalałam rąk żadną robotą.
Ale tych bóli Ci współczuję
Na pewno leki przeciwbólowe były przyczyną, ale jak coś boli, to człowiek się ratuje prochami, a żołądek się buntuje.
Izo, też zawsze syn mnie zawozi, ale ostatnio nie chciałam go obciążać, wynalazłam ten transport i skorzystałam.
Możesz poszukać tej firmy, oni zbierają ludzi z różnych miejsc po drodze, to jest taki busik, ale jak córka chętnie Cię zawiezie, to nie ma co szukać.
Zawsze wygodniej i swobodniej.
Z powrotem działa tak samo, o wyznaczonej godzinie podjeżdża pod sanatorium i podwozi pod sam dom.
Wcześniej jeszcze kierowca dzwoni i informuje za ile będzie.
Cytat:
Ja jeszcze cierpliwie czekam na kwalifikację balneologa, mimo, iż dawno minął miesiąc od wpływu skierowania do NFZ-tu. Nie chciałabym gór, ale co dadzą to będzie.
U mnie góry całkiem odpadają, ale też nie wiem gdzie dostanę.
A może zadzwoń do NFZ tak jak ja zrobiłam, okazało się, że pismo wysłali, a do mnie nie dotarło, wysłali mi drugi raz.
Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło, ale widać takie przypadki też się trafiają.
Miłego wieczoru Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem