Wyświetl Pojedyńczy Post
  #163659  
Nieprzeczytane 05-04-2024, 13:27
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 409
Domyślnie Usmiechnieta Polska?


Ale tlum, ale szum ja jestem daleko i lmalo usmiechu widze w tej usmichnietej Polsce, ale nalazlam tekst polen usmiechow


''Skoro PiS wprowadzil 500+ 300+13 i 14 emerytury,przekopal Mierzeje, tunel na Zakopiance, w Swnoujsciu, rozpoczal gigantyczne zbrojenie armii, dal dzieciom laptopy i bon turystyczny, zapewnil tarcze cofvidowe antyinflacyjne,solidarnosciowe, rozpoczal wielkie projekty jak PCK czy atom,sciagnal do Polski wielkie inwestycje,przeprowadzil remonty infrastruktury kolejowej,
na nirwyobrazalna skale przeprowadzil i ukonczyl tysiace inwestycji infrastrukuralnych w samorzadach drogi, kanalizacje,oczyszczalnie sciekow, place zabaw, hale sportowe/ podniosl kwote wolna od podatku z 3 do 30 tys.O bnizyl PIT do 12%, rozbudowal Orlen,odkupil srebra rodowe polskiej gospodarki,zgromdzil historyczne rezerwy zlota w NBP, pomogl Ukrainie, dal bezplatne leki dzieciom i seniorom, wyposazyl szkoly, a od momentu przejecia wladzy przez Tuska na nic nie ma pieniedzy, to ja sie pytam jak to jest mozliwe i K T O K R A D N I E?''

Ostatnio edytowane przez Miran : 05-04-2024 o 23:53.
Odpowiedź z Cytowaniem