Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2948  
Nieprzeczytane 06-04-2024, 16:04
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 765
Domyślnie


Dzień dobry. Witam Krysię i Basię . Tylko dwie Pszczółki na wątku. Krysia nam Ul otworzyła, śniadaniem i kawką poczęstowała, dziękuje. Basia nas z ładnymi Pszczółkami, wiosennie przywitała. Pogoda dzisiaj ładna, żeby tak się utrzymała do jutra to my z mężem spacerkiem na wybory się wybieramy i cała moja rodzina. Na wybory trzeba iść i zagłosować. Basiu z tymi Psami w naszym Bloku jest podobnie, a koło Bloku to trzeba uważać gdzie stąpnąć nogą, ohyda bo ludzie chcą mieć Psy, ale po nich nie sprzątają. Chodzą z tymi dużymi Psami bez smyczy kagańców nikt na to nie zwraca uwagi, ale ja się boje bo mnie kiedyś ugryzł Pies i od tej pory mam lęk. Gienek dobrze Ci radzimy nie szukaj kobiet z czatów bo trafi kosa na kamień i będziesz żałował. Po co Ci to. Chcesz zapoznać kobietę to szukaj w swoim środowisku , pełno jest wdów i można miło spędzać ze sobą czas. Zaproś sobie na towarzysko na kawę. Piszesz o młodych kobietach, a po co im taki starszy mężczyzna chyba, że liczą na to, że szybko kojfnie. Gienku 80-tka już u Ciebie na karku, a jeszcze marzysz o kobiecie? trochę za późno. Trzeba się rozejrzeć za jakąś opiekunką, ale na Partnerkę to nie licz bo żadna Ci nie przyjdzie. Dopadnie Cię niedołężność to trzeba sobie zapewnić jakiś Ośrodek Opiekuńczy bo jesteś sam i nie masz dzieci, ani bliskiej rodziny. Piszę Ci szczerze jak ja to widzę z obserwacji i nie oszukujmy się, że jeszcze znajdziesz kobietę do życia w tym wieku. Zastanów się do czego my się już nadajemy mając takie lata. Wieczni nie jesteśmy i kobiecie nie potrzebny taki starszy mężczyzna. Tak Cię Gieniu czytam, każdy z grzeczności Ci pisze jak chcesz słyszeć, ale ja Ci piszę całą szczerą prawdę, daj sobie spokój z tymi kobietami i skup się na sobie. Pomarzyć każdy sobie może, wyobraźnia człowieka ma wiele z marzeniami i Ty taką masz. Możesz się nawet obrazić na mnie, ale po co mam Ci przytakiwać w tej głupocie i Cię jeszcze podkręcać. Trele -Morele i nic z tego. Trzeba sobie będzie załatwić już niedługo opiekunkę z GOPS-u do opieki nad sobą i to będzie duża pomoc dla Ciebie. Na razie sobie radzisz, umiesz ugotować, uprać, a nie myśl, że ktoś Ci będzie w tym służył. Gieniu z Twoim charakterkiem to też nie takie proste kobiety też to wyczują. Widzą, że ich blokujesz to żadna nie będzie chciała z Tobą pisać. Daj sobie z kobietami spokój już niedługo zajmiesz się sadzeniem w ogródku i jak się narobisz na świeżym powietrzu to marzenia o cudownej kobiecie Ci wywietrzeją z głowy. Poszukaj sobie do towarzystwa jakieś statecznej znajomej wdowy z którą możesz się spotkać, porozmawiać i urozmaicać sobie czas bo to każdemu samotnemu człowiekowi jest potrzebne, ale nie od razu się wiązać z jakimiś nieznajomymi kobietami z czatów. Tyle Gienek usłyszałeś ode mnie szczerze, a Ty sobie rób jak uważasz byle byś potem nie leczył poparzonych ran i tyle.
Zaraz idę z mężem na spacer bo ładnie świeci słoneczko. Wystarczy wyjść przysiąść na skwerku zawsze ktoś dołączy i chce porozmawiać. Człowiek zawsze lgnie do człowieka , wystarczy wyjść do ludzi i porozmawiać. Miłego popołudnia. Pozdrawiam wszystkich kto tu jeszcze zajrzy.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 06-04-2024 o 16:14.
Odpowiedź z Cytowaniem