Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2957  
Nieprzeczytane 07-04-2024, 16:17
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 756
Domyślnie


Dzień dobry. Grażynka Ul z rana otworzyła i zrobiła smaczne śniadanie, Dziękuję.
Krysiu pięknie udekorowane owoce w Łabędzie, aż podziw bierze, że ludzie tak potrafią.
Koło mnie jest bardzo dobry Targ i zawsze tam zaopatruję się w warzywa mam upatrzone swoje stoisko i wiem, że kupuje wszystko dobre. Jestem dzisiaj bardzo zmęczona, wróciliśmy z głosowania trzeba było spełnić swój obowiązek obywatelski. Teraz będziemy czekali na wyniki. Jak wychodziliśmy obrałam ziemniaki nie dawno zjedliśmy dopiero obiad, a teraz trzeba odpocząć. Basiu ładny obrazek z Pszczółkami , myślę , ze Pszczółki wszystkie zagłosują. Gienek wybierał się przed chwilą na wybory każda pora dobra można głosować do godz. 21.00, a pogoda dopisuje. Grażynko zmieniłaś Awatar z Pszczółką i ja znalazłam malutką Pszczółkę i dosiadam do Was z Pszczółką i kawą.
Basia zawsze ma ładne obrazki bo ona sama robi grafikę z Pszczółkami . Nie potrafię nie mam takiego programu i dla mnie za trudne. Grażynko ładne masz już kwiaty na działce. Rozkwitają już Bzy nawet jak wracałam do domu to sobie urwałam do Flakonu i ładnie mi pachnie.Miłego popołudnia . Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem