Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13771  
Nieprzeczytane 07-04-2024, 19:41
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie

Jadziu wymieniłam cię bo Janek ciebie daje jako wzór wszelakich cnót, ja wiem tylko że jesteś leciwa i tylko tyle...
a dla mnie żeby oceniać kogoś to trzeba go poznać w realu, a nie z kilku słów pisanych, Janka bardzo cenisz bo ci sprzyja nie dokuczył ci jak mnie,
więc mam prawo się bronić, i proszę mi nie dyktować Danka co i gdzie "dyskutanci " powinni sobie wyjaśniać,
bo to publicznie było pisane, więc wyjaśniam też publicznie....
A ciebie Danka to nie dotyczy, bo jesteś skolegowana z tym całym Jankiem,więc się nie wtrącaj w to co ja mam do powiedzenia...
na różnościach po moim wpisie tam, przyznałaś mi rację wtedy, ale za jakiś czas zmieniłaś szybko zdanie o tym i tak zostało, gdybym wiedziała że dawni seniorzy tak naskakują na inną dawną seniorke to bym nie tykała tych waszych wątków, czasami to można się pośmiać z tych waszych wpisów, bo jedno kłamstwo goni drugie! A ja nie mam czasu na takie pitolenie tu.
lubię pisać o konkretach a nie streszczać komuś swój dzień! lubię dyskutować o ciekawych rzeczach, ale jestem już za stara aby ktokolwiek mnie ustawiał i mną rządził, ale... gdy przeczytam coś
niestosownego, podszyte insynuacją imienną,to napewno zawsze zrobię odpowiedni wpis!
więc lepiej trzymać język za zębami!
Na tym kończę tą dyskusję, nie oczekuję już przeprosin, bo nie każdego na to stać, tym bardziej widać nawet gdy ktoś skończył jakąś wyższą szkołę.. .., a "mgła" mózgowa widać nie przeszkadza w byciu złośliwym!
Bez komentarza....
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-




Ostatnio edytowane przez hania.m : 07-04-2024 o 19:55.
Odpowiedź z Cytowaniem