Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2958  
Nieprzeczytane 07-04-2024, 22:13
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 980
Domyślnie Witam Pszczółki

Wiem , dużo się dowiedziałem o tych kobietach , nawet bardzo dużo. One by chciały żeby przyjechać na dobrym koniku, znaczy , fajną bryką.. Nie jednej napisałem po same uszy.One fajnie wyglądają , ale na fotce. Ja z którą pisałem ,nawet one nie wiedziały , kiedy ja kamerę załączył , one wtedy nie wiedziały co robić , jedne panie kamery wyłączały inne zastawiały rękami. Wiecie dlaczego bo dużo starsze wyglądały. Ja im tylko dziękował , że fajne były. potem już ze mną się nie kontaktowały.Miałem spokój . One jak oszalałe , myślały że bogatego chwyciły. ile ja się uśmiałem z ich. Basiu i Janino , ja taki naiwny to nie jestem, spokojnie , trza popisać. Bo lubię , co mi zostało. Ale z jedną panią piszę już 3 miesiące za Białym Stokiem mieszka , ale tak po przyjacielsku sobie piszemy. Też jest wdową już 16 lat. Do spotkania raczej nie przyjdzie, na kamerze sobie pogadamy, doradza mi o obiadach , i rożne inne sprawy. Wesoła jest. Muszę z kimś porozmawiać bo bym oszalał.Ale wyobraźcie sobie że kobieta po 73 latach byłaby wszandzie przyjechać do mnie gdybym ją zaprosił z Brzegu. To są kobiet ostrokrwiste. Podziękowałem je tylko.Jak ja z nimi popisz, to widać jakie nie które są , napalone,że głowa boli. Ja się tylko wyłączam Nawet nie wiedziałem , przecież to niektóre , ach nie ma co pisać , bo się bydziecie nerw ować na mnie.
A te młode jakie napalone na mnie są, ja im tylko bajki opowiadam , one kamery załączają , a im wyłączam . Działka mokra u mnie jest . osadziłem cebulkę dymkę dobrze była zakiełkowana , trochę poryłem w sobotę. Siać marchew koper Pietruszkę kukurydzy posadzę sobie parę ziarenek lubie zjeść, i słonecznik też bo lubię dudlać. Pomidory popikowałem już 30 sztuk. W niedzielę mam mszę za śpi,, żonę ,teściów , rodziców, dziadków i też za księży którzy pracowali w naszej parafii. Kościół u nas rośnie nowy , bo nowy jest proboszcz. Przykryją go w tym roku . fajny jest.ten stary rozbiorą go bo ze stodoły był przerobiony za komuny.
Pozdrawiam was pszczółki, miło
U mnie też ładnie tulipany kwitną , są kolorowe. Pięknie to wygląda.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem