Wyświetl Pojedyńczy Post
  #203991  
Nieprzeczytane 09-04-2024, 13:15
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 590
Domyślnie

Dzień dobry.
Pogoda piękna a mnie też nie chce się wychodzić ale dziś zmobilizowałam się i wysprzątałam balkon. Pralka wyprała moje zimowe bluzki więc zaraz je powiesiłam , już prawie suche. Jeszcze pościel czeka na wypranie ale to już jutro.
Z mojego balkonu widać ogródki działkowe i pięknie kwitnące drzewa owocowe. Wiosna, ach to TY......
Za tydzień jadę do Łodzi /przyjeżdżają po mnie/ na ślub wnuczki, zrobiłam się odludkiem i ze szczęścia nie skaczę ale wnuczka nie przyjmuje do wiadomości że mogę nie być. Potem, w maju prawnuki z R. idą do komunii tam to na 90% nie pojadę bo znów nie było by mnie w domu cały miesiąc a ja jeszcze nie nacieszyłam się swoim mieszkaniem.
Ja niestety, po raz pierwszy nie poszłam na wybory, żartuję z siebie że do kościoła nie chodzę i nie wiedziałam na kogo głosować. Brzydko, oj brzydko!!!
Dziś strasznie szumi mi w głowie, nie wiem czy to przez to balkonowe sprzątanie czy nadciągającą zmianę pogody.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i samych przyjemnych dni życzę.
Kiedy znów się odezwę? No nie wiem, nie chce mi się pisać, dzwonić ani wychodzić z domu.
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem