Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3033  
Nieprzeczytane 16-04-2024, 15:02
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 769
Domyślnie



Dzień dobry. Gienek bardzo późno wczoraj nas pozdrowił i poszedł spać. Witam Zosię, Grażynkę, Krysię, Bogusię, Gienka, Basię. Grażynka z rana smaczne śniadanko nam przygotowała, kawą częstuję bardzo smakowało, dziękuję ja tez doniosłam swoją. Zosiu macie bardzo ładny zadbany ogród i ładne Tulipany macie duży obszar i jest gdzie sadzić kwiaty, mieszkasz pięknie masz gdzie pospacerować i posiedzieć w zaciszu ładnego ogrodu. Krysiu u nas od wczoraj po deszczu bardzo się oziębiło, ale dzisiaj Grażynka podesłała nam słonko i zaczyna u mnie się pokazywać jest 11stopni C. jak słonko świeci to dzień staje się weselszy. Bogusia jest na Rehabilitacji, nie wiem co Ci dolega bo nie pisałaś nam o tym, ale skoro masz przeznaczona Rehabilitację to z niej korzystaj. Pomocnych zabiegów i ćwiczeń niech pomagają wracać do zdrowia. Trzymam kciuki niech każdy dzień przynosi Ci poprawę dla zdrowia. Ja na moje powiększone kostki u rąk w stawach nabrałam się z roku na rok bardzo dużo zabiegów, a poprawa minimalna bo mam postępującą chorobę reumatyczną. Na zabiegi i Rehabilitacje zapisana jestem na Czerwiec. Życzę wszystkim miłego dnia . Pozdrawiam.


Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 16-04-2024 o 15:25.
Odpowiedź z Cytowaniem