Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3037  
Nieprzeczytane 17-04-2024, 08:47
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 667
Domyślnie

Dzień dobry w środę.

Pomimo deszczowej i chłodnej pogody witam wszystkich cieplutko.U mnie pada i pada,końca nie widać.Byłam u siostry przedwczoraj.Cały ogród podmokły,szwagier nie może wejść z pracą w ogrodzie,ubolewa że nic nie posiane,a w namiocie to całą sałatę zjadły ślimaki.Oj,jak tak dalej będzie to i u mnie będzie plaga ślimaków.Trzeba za wczas kupić preparaty do ich zwalczania.Dziś będę na działce podlać( co za ironia) w namiocie rzodkiewkę to zabaczę jak to wygląda ( nie byłam od soboty).
Gienku,to dobrze że masz pomoc od bratanka.Młodzi szybciej łapią wszystkie nowinki i są bardziej sprawni manualnie.Dziś do nas ma przyjść wnuk aby mężowi pomóc ustawić kamerkę w samochodzie.Są tam takie małe przyciski że mąż nie może sobie z nimi poradzić.Przyjdzie po szkole i zobaczy jak ustawić.
Krysiu życzę Tobie siły i wytrwałości a Basi odpoczynku,wszak jutro czwartek,dla Niej i męża kolejna wizyta w szpitalu a dla nas zdjęcie Szpitalnika.
Buszując po Internecie trafiłam na fajny blog. https://polonka54.blogspot.com
Oto co pisze autorka.
KWINTESENCJA myśli . . .
Blog dedykuję seniorom. Będę poruszać w nim zagadnienia zdrowia, kultury fizycznej. Może też troszkę poplotkujemy. Zainteresowania, hobby, przyjemności, spełnianie marzeń, lepsza codzienność w życiu seniora, satysfakcja z sukcesów, te wartości powinny być ich udziałem. Jak zatem wypracować samemu chęć do życia, jak nie poddawać się? Zastanówmy się nad tym, czy to trudne czy łatwe zadanie. Takie właśnie tematy warte są rozmowy, moim zdaniem.

Troszkę poczytałam i zapisałam w zakładkach.A może kogoś taka strona zainteresuje?
Ciekawa jestem gdzie bywacie w sieci,w co gracie w wolnym czasie.
Pomimo deszczu na dworze bądź w dobrym humorze. Tego życzę wszystkim.Na śniadanie nie za późno? Jak nie to zapraszam. Krysia już po,bo rano wstała.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 17-04-2024 o 09:09.
Odpowiedź z Cytowaniem