Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3103  
Nieprzeczytane 25-04-2024, 15:23
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 656
Domyślnie

Dzień dobry w czwartek.
Czy jeszcze ktoś pije kawę sypaną w szklance?

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wróciłam już z wyjazdu z nad morza. Dobrze było ale się skończyło. Niestety muszę przyznać że takie dłuższe pobyty to nie są na naszą emerycką kieszeń. Za pobyt tygodniowy dla jednej osoby przed terminem, majówką czy Bożym Ciałem to nie wystarczy trzynastka emerytalna. O letnim wypoczynku to nawet emeryci nie mają co marzyć.Jak nie mają działki,czy rodziny u której mogliby zatrzymać się to muszą siedzieć w domu.Ceny są horrendalne.Niemieckich seniorów na to stać bo w tym ośrodku co byłam, było ich ponad 60%.
Krysiu, domyślam się że teraz przed Toba trudne chwile.Gdy do domu wkracza choroba kogoś bliskiego wszystko się zmienia.Z całego serca życzę Ci cierpliwości, także zdrowia i energii. To dobrze że znalazłaś miejsce gdzie Wam pomogą w pielęgnacji Teścia. Płacisz niemałe pieniądze ale nie raz człowiek nie może i nie wie jak poradzić sobie ze starszym człowiekiem.
Zosiu,Saga Przytulna Katarzyny Michalak składa się z czterech części.
Wiosna w Przytulnej.
Lato w Przytulnej.
Jesień w Przytulnej.
Zima w Przytulnej.
Uwielbiam wszystkie książki tej autorki.Czytałaś serię Leśna trylogia albo serię mazurską ?. Też są świetne. Polecam.

Gienek pomimo chłodu i deszczu jak czytam to wielce zadowolony z wizyty znajomej.Tak trzymaj,może ta znajomość to początek czegoś nowego ..... .

Dobrego popołudnia życzę wszystkim i ciepełka gdyż jakoś tak chłodno u mnie i pada.


__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 25-04-2024 o 15:42.
Odpowiedź z Cytowaniem