Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52218  
Nieprzeczytane 27-04-2024, 21:27
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 671
Domyślnie

Kochani ..próbuję "ogarniać" rzeczywistość porehabilitacyjną ..dziś szło mi nawet nieźle .Spakowałam kota ,zupkę i pierogi dla Zosi pojechaliśmy .Zabrałam mój "klęcznik" do plewienia ,rękawice i małą motyczkę i rozpoczęłam działalność ha ..niestety nie trwała długo bo ziemia przy "wsianych jarzynkach" lepiła się do rękawic ,motyczki nawet do klęcznika . Zdegustowana tym "bagienkiem" udałam się pod murek gdzie onegdaj zeszłej wiosny wsadziłam 6 słownie sześć sadzonek truskawek .Teraz jest ich pewnie z 12 kupek i rozrastają się w kierunku trawnika .Wespół zespół z mężem ujarzmiliśmy ten truskawkowy najazd .Przyszła chmura i lunęło deszczem co skutecznie zakończyło nasze prace polowe.
Okazało się że jest już ok 15 i trzeba się zbierać ..ale kot w tej kwestii wyrażał "zdanie odrębne" i musiałam zastosować szantaż emocjonalny poparty wykorzystaniem łakomstwa (kota oczywiście).Zapakowany do transporterka miaucząc wyrażał swoje niezadowolenie.
Wprost przeciwnie do Zośki ,której apetyt wrócił ze zdwojoną siłą i rąbie co popadnie w tym przypadku zupę ogórkową ,pierogi i gruszkę na koniec szklanka izotonika dla diabetyków.Pogadaliśmy tak z 1,5 godz na tematy różne a że miała przyjść opiekunka to ok 17 zwinęliśmy się do domu.
Popieram Gratkę w docenianiu Bogdy to ogromnej życzliwości kobieta ,Lulce zazdroszczę tej foto-teki moje foty z wypraw zagraniczno-polskich wcięła jakaś amba Izie zazdroszczę tych kulinarnych talentów i chęci ,Gratce ścisłego umysłu ,Tarnince umiejętności graficznych a Kamie celnych spostrzeżeń i oglądu rzeczywistości.
No to już się przyznałam ,pokajałam ale poprawy nie obiecuję Dobrej nocki !!
Odpowiedź z Cytowaniem