Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52219  
Nieprzeczytane 28-04-2024, 08:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 934
Domyślnie

Dzień dobry niedzielnie...
Wreszcie słoneczko świeci pełną gębą, na termometrze już 15 stopni więc będzie piękny dzień. Może wybiorę się na jakiś spacer do lasu i nad zalew...ruch przecież wskazany.
Wczorajsze spotkanie na temat "Kościoła na wesoło" nadzwyczaj udane...nie miałam zbytniej ochoty na wyjście, ale siostrzenica mnie namówiła i nie żałuję...byłam zachwycona.
Bogda...masz rację.. że fajnie jest mieć rodzinę niedaleko. Już kiedyś pisałam, że ja jestem jedynaczką. Dużo czasu spędzałam z ciotecznym rodzeństwem - ich była piątka i lgnęłam do nich, jak mucha do lepu. Nasze stosunki więc z siłą rzeczy musiały być poprawne....z wiekiem zacieśniały się, stały się zażyłe...traktujemy się jak prawdziwe rodzeństwo. Również nasze dzieci są ze sobą bardzo zżyte.
Gratko...toś sporo zrobiła w ogródku...ja jakoś niewiele...poprzycinałam tylko trzmielinę na kamieniu pogodowym (pamiętacie taki kamień, który pokazywałam wspólnie z Docem), który już nie pokazuje pogody, bo cały zarósł, oraz dwa drzewka i kilka krzaczków. Zrobiłam worek do wywózki.
Kobra...czy ja wiem, czy to talent... Chęci też raczej nie. Przymilna prośba wnuków swoje zrobiła...czego nie robi się dla tych kochanych istotek.
Miłego niedzielnego świętowania...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem