Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3179  
Nieprzeczytane 02-05-2024, 14:28
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 767
Domyślnie



Dzień dobry wszystkim. Krysia przeżywa smutne chwile po śmierci Teścia, mają dużo spraw do załatwiania, a w dodatku są świąteczne dni, ale teraz Zakłady Pogrzebowe dużo spraw załatwiają sami jak się im zleci. Krysiu życzę sprawnego pozałatwiania spraw. Trzymaj się dzielnie. Nie wiem jak w Niemcach jest, ale w Polsce to Zakłady Pogrzebowe dużo spraw są w stanie załatwić sami jak się im zleci. Gienek niech Twoja Przyjaciółka dołączy do nas na Pszczółki, zapraszamy, będzie nas więcej i raźniej. Grażynko Tobie i pozostałym życzę dobrego wypoczynku na swojej działce wiem to po sobie jak można spokojnie spędzić czas na swoim skrawku ogródka. Altankę miałam murowaną jak domek można w niej było mieszkać, dzieci nie chciały się tym zajmować, a starość dawała się we znaki i trzeba było się pozbyć, aż żal do dzisiaj pozostał. Korzystajcie z każdej chwili dopóki siły i chęci pozwalają. Zosiu Ciebie wczoraj nie było, a dzisiaj to widać nie czytałaś poprzednich naszych wpisów, wszyscy Krysi składali kondolencje oprócz Ciebie bo zmarł jej Tata bardzo bliska jej osoba, przypominam bo przegapiłaś Zosiu ważną sprawę nawet nie wiedząc o tym i chcę Ci tylko podpowiedzieć. Basi dziękuję za dobranockę, Grażynce za otwarcie naszego wątku i za poczęstunek kawką. Bogusi, Hani i pozostałym za pozdrowienia.
Dzisiaj dzień Flagi moja Flaga wywieszona i łopocze na wietrze.

Odpowiedź z Cytowaniem