Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3184  
Nieprzeczytane 02-05-2024, 23:05
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 671
Domyślnie

Witam wszystkich w Ulu ponownie.Już późno ,czas szykować się do spania a wygląda na to że szybko nie zasnę i będę musiała brać tabletkę na sen.Nie wiem czy wiecie że klub piłkarski za Szczecina Duma Pomorza „Pogoń „grała na Narodowym w Warszawie o jakiś puchar.Ja i mąż nie interesujemy się lokalną piłką nożną ale siostry rodzina to i owszem.Mieli już kupione bilety na pociąg do stolicy ale nie udało się im kupić biletów na mecz.W klubowych barwach,szaliki,czapki,bluzy,pomalowane buzie w barwy Pogoni,pojechali ( siostra,szwagier,córka z zięciem i wnukami)koledzy, na stadion szczeciński.Tam przygotowana była strefa kibica.Wiem bo przysłali fotki.Mąż na przemian oglądał tenis z Igą Świątek w roli głównej i mecz portowców.I co? Ile można przegrywać?. Ile razy mamy mówić, że nic się nie stało? Mój Tata tak mówił i mój mąż też. Kibice zaśpiewali piękny hymn Pogoni a potem …….Portowcy nic się nie stało….. O nie, Stało się. Z kim wy dziś przegraliście? Z Wisłą? Z 6 drużyną w 1. lidze? Kibice źli i zawiedzeni wrócili i darli się na całe miasto. Jeszcze się drą i odpalają race, czerwona łuna na placu rozświetla całe osiedle, ,oby tylko nie tłukli butelek bo i tak się zdarza.Trudno ktoś musi wygrać i ktoś musi przegrać. Jutro mamy się spotkać na kawie u siostry to będą burzliwe dyskusje.
No dość o piłce.
Kochali podpowiedzcie co robić.Strasznie puchną mi kostki.Cała stopa wraz z podbiciem jest jak poduszka.Nie mogę włożyć butów.Podkładam stołek pod stopy jak siedzę,chłodzę mrożonką,kupiłam lek na krążenie Maxi3vena,bez recepty,taki mi sprzedała Pani w aptece ale nic nie pomaga.Wizytę w przychodni mam na 13 maja. No i boli pod kolanem. Jest to druga noga, ta bez zastrzyków.Może coś doradzicie co robić? Nogi brzydko wyglądają, jak kloce. Cholera w czerwcu jadę w Tatry, chcę pochodzić po szlakach, zdobywać „szczyty" a nie siedzieć w pensjonacie, a w sierpniu czeka na mnie wymarzona Wenecja. Potrzebuję rady.
Kończę bo tabletka powoli zaczyna działać i nie będę widziała liter.
Śpijcie spokojnie, niech Wam się przyśnią kolorowe sny abyście rano wstali wypoczęci do dalszego świętowania trzeciego dnia majówki ,Dnia 3 Maja.
Teraz już naprawdę mówię dobranoc.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 03-05-2024 o 08:36.
Odpowiedź z Cytowaniem