Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3194  
Nieprzeczytane 03-05-2024, 21:37
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 671
Domyślnie

Witam ponownie wieczorem.U mnie tez ciepło i duszno.Będąc na działce myslałam że będzie padać,grzmiało,ściemniło się ale nie popadało.Może nocą coś pokropi.
Basiu,też biorę Furosemid ale tylko wtedy gdy nie mam wyjścia,gdyż latam po nim jak przysłowiowy kot z pęcherzem do toalety.To co napisałaś o stopach to sama prawda.Też kupuję buty numer większe a i nieraz i tak w podbiciu cisną.Niestety szpilki już nie dla mnie.
8 maja jestem zapisana do laboratorium na pobranie krwi a później z wynikami mam wizytę u rodzinnej.Zobaczymy co powie. Myślę że muszę porozmawiać o zmianie leków na nadciśnienie.Te obecne to chyba biorę już z 10 lat i być może już na mnie nie działają tak jak powinny.Te skoki ciśnienia trochę mnie niepokoją.Może to nie wina ciśnieniomierza? Ale i tak już obcykałam nowy.Jest w media expert.Jutro pojadę go kupić.
Zosiu jak nie czytałaś to polecam ci Serię "Lwowska odyseja" - Magdaleny Kawka.Jest już czwarta część ale nie ma jeszcze w mojej bibliotece a na Legimi niedostępny jest w abonamencie.

Kiedy piękna noc zapada, księżyc bajki opowiada, wszystkie gwiazdki go słuchają i na piękny sen czekają. Więc bez żadnych zbędnych słów życzę wszystkim miłych snów.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem