Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3195  
Nieprzeczytane 03-05-2024, 22:36
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 970
Domyślnie

Zosia fajnie przy kwiatach się prezentujesz. Właśnie my się wybrali na spacer , popołudniu i przy takich kwitach zrobiła fotki, ja urwałem kwiat biały i trzymałem na sercu . Fotka wyszła super , jej też musiałem zrobić . A w ogóle to chyba z 20 fotek my zrobili. Prowadziłem ja innymi uliczkami , była zadowolona , poznaje uliczki . Z powrotem na lody poszliśmy po drodze po jednej sztuce . Posiedzieliśmy przy lodziarni, spokojne wróciliśmy do domu. A dzisiaj po śniadaniu pojechałem na rowerze do ogrodnika , u nas kupiłem seler i piękne kwiaty kwitnące do wieszania . Jeden biały to serdeczny , dwa różowe, i jeden jeszcze różowy z białym. Powiesiłem je pod balkonem . Pięknie się prezentują, zaraz porobiła fotki i wysyłała do szwagierki i znajomych. Moja sympatia mnie bardzo pokochała zostaje ze mną . Jest bardzo zadowolona ze mnie, bo jestem szczery dobry dla niej.Kasa się nie liczy, tylko charakter człowieka powiedziała mi szczerze.ogrodnik mi kwiaty przywiózł pod samą bramkę
Pozdrawiam miłej nocy.Sama radość przytulić się ,porozmawiać , mnie tego brakowało w życiu.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem