Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3228  
Nieprzeczytane 08-05-2024, 15:50
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 764
Domyślnie


Dzień dobry. Witam pracowite Pszczółki i Gucie. Gieniu nam Ul dzisiaj otworzył, Zosia na kawkę zaprasza. Zosiu cieszy jak wyniki dobre. U nas do Fryzjera trzeba się zapisywać i nie ma tak, że pojadę i mnie przyjmie Fryzjerka. Ja też się zapisuję na podcinanie włosów mam ulubiony swój zakład i tylko tam chodzę. Gieniu Twoja sympatia pojechała po swoje rzeczy, zawsze we dwoje jest raźniej ma się do kogo człowiek odezwać i sobie przypadliście do gustu. Niech się Tobie układa jak pojechała sama, żeby tylko wróciła. Tu u mnie w bloku mieszka Pan, który poszukiwał kobiety i znalazł jak pojechał do Sanatorium razem wrócili do niego, mieszkała z nim ponad pół roku, a jak pojechała do domu to się rozmyśliła i już do niego nie wróciła, a on jej zawierzył i myślał, że będą razem. Swoje kąty jakie by nie były to przyciągają z powrotem. Gieniu Twoja Przyjaciółka do Ciebie wróci jak mówiła, że jesteście sobie przeznaczeni i się jej u Ciebie spodobało. Życzę żeby się Wam układało jak najlepiej.
Bogusiu oglądam Twoje zdjęcia i stwierdzam, że jesteście bardzo pracowici i zapobiegliwi, widać w tym dużo męskiej reki, wszystko zadbane , warzywka i roślinki o dziwo już bardzo duże, szczypior rzodkiewka, pomidory itp. Drzewo do kominka zwiezione, zaopatrzenie jest na zapas. Bardzo ładna Wasza posesja widziałam Wasz domek na Facebooku Basia mi pokazywała link jak go wyróżnili w Gminie.Gratuluje Wam bo to wielki zaszczyt. Grażynko jak oglądam Wasze działki to czuję jakby tam moje ręce miały udział taka byłam zaangażowana moją działką, że czuje wszystko to co robicie na swoich rękach. Krysiu dużo zdrowia i sił, pozdrawiam Cię i jakoś się trzymaj.Basiu Ty też się trzymaj bo i sił potrzeba by dbać o zdrowie, a Wy zawsze razem się wspomagacie, zawsze i wszędzie razem jakie to piękne. Zdrowia, zdrowia, zdrowia dla wszystkich to najważniejsze. Miłego dnia, pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 08-05-2024 o 16:00.
Odpowiedź z Cytowaniem