Wyświetl Pojedyńczy Post
  #25366  
Nieprzeczytane 08-05-2024, 17:36
dajdziuba's Avatar
dajdziuba dajdziuba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2 825
Domyślnie

Hej Dziewczynki

Wciąż mi dzisiaj zimno, słońce świeci ale nie grzeje.
Krwi nam dzisiaj upuszczono, wyniki sobie sprawdziłam już w necie. Tzn mamy identyfikatory i nazwę strony gdzie tego samego dnia pokazują się wyniki. Tak na oko to mamy dobre.

Krystynko, tak to jest, że po śmierci bliskich jest mnóstwo spraw do ogarnięcia. Trzeba zamknąć wszystkie życiowe sprawy osoby zmarłej, żeby w spokoju przezywać żałobę.
Gorzej tym, których bliska osoba zaginęła, lub nie daj Boże została zamordowana, lub zginęła w wypadku, bo to jeszcze kryminalne rzeczy i ciąganie po sądach.
Tobie życzę spokoju i jak najmniej zagmatwanych spraw.

Krysiu, jak przebiegło (przebiega ?) spotkanie? Wystroiłaś się odpowiednio do pogody? Za kawusię dziękuję.

Z Ewunią poznałyśmy się na seniorku. Potem było spotkanie w kilka osób w miejscowości Ewci.
A za jakiś czas Ewunia przyjechała do nas, pomiędzy spotkaniami "grzałyśmy " telefon. Potem było jeszcze parę wizyt i rewizyt i tak to się toczy do teraz, z pozostałymi już więcej się nie spotkałyśmy...

Jakiś czas temu "odnalazł" mnie kolega z wczesnej młodości. Nieraz rozmawiamy tel. albo pisujemy na messengerze. On nieskory do spotkania, mówi, że żona nie chce. Szkoda, bo fajnie się dogadywaliśmy. Mamy nawet swoje adresy, kiedyś wysłałam mu swoją książkę.
Na starość człowiek ma jakieś ciągoty do wspominek i odnawiania kontaktów, nawet dalszej rodziny. Nieraz są to spotkania na pogrzebach ...

No to nabazgrałam przyjemnego popołudnia życzę
__________________
„Cieszyć się życiem to największy sukces. Niezależnie od przeciwności, zachowuj optymizm.”- Ellen DeGeneres
Odpowiedź z Cytowaniem