Wyświetl Pojedyńczy Post
  #204118  
Nieprzeczytane 10-05-2024, 13:00
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 183
Domyślnie

Witam.
Dzis u mnie Alert bo plonie składowisko smieci i chemikalii. To w Siemianowicach ale chmura jest ju,z nad Mysłowicami.
Byłam dzis w Brzeczkowicach na zakupach takich igły i powidły i dostałam telefon od synowej o pożarze a potem przyszedł Alert. Wychodziłam ze sklepu jak zobaczyłam 2 mamusie z wozkami i jedna z nich była zaniepokojona, że corka cos bardzo trze buzie ktora zrobiła SIE CZERWONA. Powiedziałam jej, że ta chmura co jest nad nami to nie na deszcz tylko płonie składowisko z chemikaliami, dziewczyna wystraszyła sie bo jej córeczka jest alergikiem i już odczuła to na twarzy. Szybko zwijała sie do domu. Niebo szare jak przed burzą.
Dzis dzwoniła do mnie lekarka z przychodni bo dostała część wyników i chciała porozmawiac na ten trem. Troche pogadałysmy ale jej powiedziałam, że przyjdę w poniedziałek, że jestem poza domem w sklepie. Namawia mnie na statyny, ktore przepisał mi kardiolog, mam 276 to troche wysoko i wiem, że kardiolog ciosałby mi kołki na głowie abym brała.Inny kardiolog powiedział mi ,że on nigdy nie przepisuje statyn bo jet przeciwnikiem. I bądz tu człowieku mądry i pisz wiersze hihihi.
__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem