Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3244  
Nieprzeczytane 10-05-2024, 14:51
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 757
Domyślnie


Dzień dobry . Witam Grażynkę .
, Gienka i Zosię. Basia nam wczoraj ładnie ubranego Krasnala Szpitalnika pokazała. To naprawdę bardzo ładnie zrobiony strój i nic dziwnego, że wszyscy ludzie tym Krasnalem się interesują bo co trochę jest w innym przebraniu. Grażynko ja już od dawna nie kupuję tych kolorowych gazet i tygodników w internecie teraz wszystko przeczytać można, a te gazety są dość drogie, ale jak musisz to kupisz. u nas we Wrocławiu to nawet wszystkie kioski zlikwidowali, gdzie można było te gazety kupić na każdym przystanku, a teraz kiosków już nie ma bo zlikwidowali tak jak kabiny telefoniczne. Kuszą ludzi do kupna tymi kolorowymi czasopismami w wielkich Marketach czy sklepach. Gazety we Wrocławiu są rozkładane za darmo a jadąc Tramwajem są nawet w specjalnych pojemnikach plastikowych można sobie wziąć. Teraz jest wszystko w internecie i co chce to wpiszę sobie w Google i czytam bez wydawania na darmo pieniędzy z portfela. Każdy tak robi jak lubi. Moja sąsiadka zawsze chodziła do sklepu bo musi kupić gazetę bo tam jest program telewizyjny, a jak jej pokazałam, że bez wychodzenia po gazetę program TV ma w internecie. Pokazałam jej jak szukać i od tej pory już nie kupuje gazety, żeby mieć program tv i dziękuje mi za podpowiedź bo pieniędzy nie wydaje bez potrzeby. Zosiu już nie długo są Twoje imieniny to i Fryzurkę odświeżyłaś zaraz człowiek się czuje inaczej. Gieniu to fajnie tak czekać na kogoś kogo się lubi bo Twoja luba już do Ciebie w niedzielę przyjedzie i znowu będziecie we dwoje. Krysi coś długo z nami nie ma pewnie ma dużo spraw do załatwiania. Krysiu pozdrawiam Cię. Dla wszystkich miłego popołudnia i smacznego obiadu.
Odpowiedź z Cytowaniem