Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3255  
Nieprzeczytane 11-05-2024, 15:23
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 757
Domyślnie


Dzień dobry. Witam wszystkich przy sobocie. Basia nas ładnie rymowanymi słowami przywitała śniadanie zrobiła i kawką częstowała, ale ja o tej porze jeszcze smacznie sobie śpię chociaż nie zawsze mam dospane noce. Gieniu się wcześnie obudził i musiał odespać dobrze jak się potem jeszcze zaśnie. Grażynko nie biorę tabletki do spania bo te bez recepty nie działają na mnie. Kupowałam tabletki na sen w Aptece, ale nie działają na mnie, a od lekarza nigdy nie miałam przepisane na bezsenność bo się nie skarżyłam. Nie miałam nigdy problemów do tej pory z zasypianiem, ale teraz coraz częściej budzę się w nocy i nie mogę zasnąć i takie tam rożne mam zakłócenia ze snem. Krysiu życzę Ci dobrego wypoczynku w innym klimacie w innym miejscu wracaj do nas wypoczęta i zdrowa. Zosiu Ty fryzurę już odnowiłaś na swoje imieniny, szykuj imprezę bo jak się chodzi do kogoś to i do Ciebie zjadą się goście. Masz dużą rodzinę, podobnie jak u mnie mam zawsze na ponad 12 osób stół przygotowany to już taki standard nie licząc Prawnuczków bo one za stołem nigdy z nami nie siedzą, ale dla nich też trzeba zawsze oddzielnie stoliczek przygotować czy to urodziny, imieniny czy święta. przyjemnego weekendu majowego. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem