Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118685  
Nieprzeczytane 11-05-2024, 20:24
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 251
Domyślnie

Wy już mówicie - dobranoc a ja - dobry wieczór .
Izuniu , było jak w powiedzeniu ,,planuj a tylko Pana Boga rozśmieszysz " i dziś właśnie tak było ze mną .
Znów ciśnienie szalało , teraz opanowane i jestem .
A te 8 dni szybciutko minie i dzieci wrócą do domciu , nie martw się . Dobrze , że mogą coś zobaczyć , zwiedzić itd... Nineczko , dobrze , że chociaż miałaś z kim pogadać przez telefon , u mnie był syn na chwilę a drugi też dzwonił .
Uszy i głowa bolą więc długo nie rozmawiałam .
Zosiu , fajnie , że macie szklarnię , moja siostra ma i bardzo sobie chwali . Wyobraź sobie , że na balkonie mam dwie główki sałaty ale już są duże i jutro chyba zerwę . Beniu , kto Ci robi zakupy kochana ? Masz ogromny problem jak tak ale może dałoby się załatwić jakiś chodzik ? To lepsze od kul i nie nadwerężałabyś tak rąk i kręgosłupa . Pomyśl o tym i porozmawiaj z synem , taki chodzik można kupić na Allegro , w sklepach medycznych są ale droższe . Musisz jakoś ratować się , mam problem ze stopą też ale nie myślałam , że u Ciebie jest tak strasznie .
A biadolić trzeba , wszyscy coś tam mamy ze zdrowiem nie tak przecież więc nie krępuj się , każdy to zrozumie .
Tymczasem kończę , pozdrawiam Was wszystkie i życzę spokojnej i bez bólu nocki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem