Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118687  
Nieprzeczytane 12-05-2024, 08:50
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 949
Domyślnie

Dzień dobry niedzielnie...Czas na świętowanie...
Ta noc była dobra - wyspałam się jak nigdy...chyba co drugą, trzecią noc tak mam..nie wiem, od czego to zależne. Czasem jak napracuję się fizycznie to śpię jak niemowlę, a czasem przewracam się, nie śpię tylko czytam. Ot fanaberie organizmu.
Ninko...fajnie, że porozmawiałaś z przyjaciółkami, zawsze to jakaś odmiana i czas zajęty, kiedy to nie myśli się o problemach. Ale chyba też dziś będziesz sama.
Danusiu...tak mam, że zawsze się martwię o swoich. Niby sobie wmawiam, że są bezpieczni, ale zdarzają się różne wypadki i drżę, abym im się nie przytrafiły. Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie i nie wyobrażać sobie katastrofy drogowej, samolotowej, czy utonięcia, bo będą kąpać się w Oceanie i jeździć statkiem.
Przykro, że skacze Ci ciśnienie i boli głowa i uszy...to wielkie utrapienie...mam podobnie, znam ten ból i Ci współczuję.
Zosiu...fajnie, że macie swoją wodę...pewnie ze studni głębinowej. Ja do podlewania zbieram deszczówkę, bo ta z sieci wodociągowej miejskiej jest bardzo droga i podlewam nią sporadycznie, jak zabraknie deszczówki. U mnie nie padało od bardzo dawna...
Miłej niedzieli wszystkim...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem