Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3298  
Nieprzeczytane 17-05-2024, 15:15
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 769
Domyślnie


Dzień dobry. Witam Zosię i Gienka. Zosia ze swoim kotkiem zjadła już drugie śniadanko wietrzy swoje mieszkanie. Zjedliśmy obiad i teraz trzeba po nim odpocząć.
Gieniu już po udanych zakupach. Koło mojego bloku mam taki wielki Targ gdzie można na nim spędzić cały dzień i kupić można tam wszystko. Mam wózek na kółkach z dużą torbą kupiły mi go dzieci i teraz z tym wózkiem jeździmy na zakupy bo w rekach nie wolno mi nosić żadnych ciężarów i obciążać stawów w rękach. Teraz zakupy nie sprawiają kłopotów bo wszystko sobie do domu przyciągnę tylko najgorzej potem na drugie piętro po schodach go wciągam , ale schodek po schodku i też nie jest źle, ale nie noszę nic w rekach. Basia tak zawsze mnie namawiała na kupno tego wózka, ociągałam się, aż w końcu dzieci mi kupiły i jestem zadowolona. Gienek też Ci polecam kup sobie taki wózek możesz z nim wsiadać do Autobusu, ale zakupów w rękach nie dźwigasz. Fajna sprawa bo można zrobić większe zakupy polecam każdemu. Pozdrawiam wszystkich, miłego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem