Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3307  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 15:51
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 774
Domyślnie


Dzień dobry. Przyszłam do Was z kawką miło tu się z Wami spotkać. Basiu za śniadanie dziękuję, ładnie opisałaś wózeczek na jakich kółkach kupić. Dzieci mi kupiły taki wózek z torbą termiczną zabezpiecza produkty jak świeci słońce to masło w tej torbie nie zmięknie. Bogusiu moja wnusia mieszka w domku bliźniaku i ma swój ogródek przy domu tam sobie grillują, kupili jakieś ozdobne lampy solarne, ale ich nie widziałam. Bogusiu Twoje są bardzo ładne i mocno świecą, wyraźnie widać zielony trawnik do koła. Dlatego jak życzyłaś miałam sny kolorowe.
Krysia wróciła z nad morza cieszę się , że fajnie wypoczęłaś. Zawsze jak byliśmy nad morzem lubiłam oglądać zachody słońca tylko wspomnienia i zdjęcia zostały. Grażynko dopiero zaczęłaś leczenie to jeszcze czujesz ból do czerwca zapomnisz o chorobie i pojedziesz do Zakopanego. Zosi udanej imprezy i dużo gości. Gieniu smacznych gołąbków na obiadek lepiej będzie smakować jak ktoś ugotuje. U mnie troszkę deszczyk popadał i powietrze świeższe. Miłego dnia. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem