Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3317  
Nieprzeczytane 19-05-2024, 17:19
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 773
Domyślnie


Dzień dobry wszystkim w Niedzielę Zielonych świątek i Zesłanie Ducha Świętego. Basi dziękuję za śniadania i kawę. W naszych sercach i domach posprzątane, ale siły na resztę nie starcza.
Gienio z Przyjaciółką poszedł chociaż do Kościoła, a ja z domu nie wychodziłam co chwilę padało.
Bogusiu kochana nie mam już sił na tyle, gdzie mnie dzieci nie zawiozą to sama nie wyruszam bo i po co. Basia dobrze kiedyś napisała, że wszystko przemija w swoim czasie. Ja się cieszyłam swoją działką i dnia nie było, żebym tam nie pojechała jak przeszłam na emeryturę, a teraz brak na to sił. Mądre to powiedzenie - cieszmy się życiem kochajmy ludzi bo tak szybko odchodzą. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje chwile przeminęły, ale umie się wczuć i cieszyć Waszymi pracami i planami. Ostatnio brakuje mi sił tylko więcej poleguję. Bogusiu piękny masz ogród widzę na zdjęciach, a teraz z pnia taki domek z Bajki ładny zrobiliście. Te ciekawe zawieszone garnki też zauważyłam, pomysłowo i ładnie to wygląda. Bajeczny Twój ogród. Grażynka ma też na działce płot z garnkami, dzbankami macie zwoje pomysły i to bardzo ładnie wygląda, rower zdobi jako kwietnik. Nie każdy jest tak utalentowany i trzeba chcieć coś tak zrobić. Maja sąsiadka na działce miała figurkę dużego Krasnala ze spuszczonymi spodniami i wypiętą pupą tuż koło bramki było ciekawie i do śmiechu. Zosia wczoraj miała gości już po imprezie imieninowej przygotowała się na tyle, ze nie gotowała obiadu. Krysiu ładny wiersz i masz rację kwiaty wszystko wyrażą, przekażą tylko trzeba umieć na nie spojrzeć, życzę Ci samych ciekawych spojrzeń na każdy dzień. Dobrze, że jesteś już z nami trochę odpoczęłaś oby nie było żadnych zmartwień. Ja teraz z braku sił najlepiej odpoczywam w swoim domu i nie lubię wyjeżdżać nawet do dzieci niech one teraz nas odwiedzają. Smutny to czas jak siły opuszczają. Dzieci nie pozwalają nam robić zakupy, ale nie pozwalamy, zakupy jeszcze robimy sami chyba, że cięższe zakupy to zwożą jak przyjeżdżają. Nie narzekam bo jak na razie sobie radzimy jeszcze sami. Bogusiu nie mam czasu na nudy mam swoje zainteresowania i cieszę się, że umie obsługiwać komputer, dzięki Basi bo komputer to też duża rozrywka bez niego sobie nie wyobrażam, gazet nie kupuję bo po co na darmo wydawać pieniądze jak wszystkie wiadomości mam z internetu. Basia mnie dużo nauczyła i jestem jej wdzięczna. Moje dzieci nigdy nie mają czasu zabiegane, zapracowane jak się zwrócę, że coś się dzieje z laptopem to mam odpowiedź, że jak przyjadą w niedzielę to zobaczą, albo tłumaczą przez telefon zrób to i to-zresetuj itp, a ja potrzebuje już, ale Basia zawsze ma dla mnie czas jak ją poproszę, wytłumaczy z dokładnością i to ona mnie dużo nauczyła. Podała linki które jak co to mi służą pomocą i sobie radzę. Zdaj ę sobie sprawę z tego, że nie mam już za dużo czasu, a wiedza jest coraz ciekawsza w internecie. Cieszmy się wszyscy ze swojego zdrowia jakie by nie było. Gieniu w każdym wieku jest czas na szacunek do drugiego człowieka, który oczekuje wsparcia i uczucia miłego słowa i Wy sobie je nawzajem dajcie. Masz z kim porozmawiać wyjść gdzie trzeba z domu, a życie w samotności jest smutne. Podjąłeś ważną decyzję i widać Twoje zadowolenie, którym się z nami szczerze dzielisz. Niech się Wam wiedzie. Miłego dnia Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 19-05-2024 o 18:10.
Odpowiedź z Cytowaniem